Emauela-fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sin City поднесе награда на Емануела

Go down

Sin City поднесе награда на Емануела Empty Sin City поднесе награда на Емануела

Писане by bedridden on Пет Апр 01, 2011 1:56 am

Фолк дивата Емануела бе изненадана с награда при участието си в Sin City на 24 март. Тя получи импровизирана статуетка, която поднасящите я DJ-и нарекоха "Награда за певица на годината".

"Ако трябва да съм искрен, наградите които можем да ти поднесем са много. Ти си една от любимките ни и аз, не мога да остана равнодушен. Освен, че изглеждаш перфектно и си много привлекателна, винаги се държиш освободено при участията си, а всичките твои песни са безспорни хитове. Във видео клиповете си супер сексапилна и едва ли има мъж, който като те види, може да остане незаинтересуван" - не спести комплименти DJ Ники. "Разбира се, сега на мен ми е много трудно и се надявам на страхотно ти настроение, за да не ми върнеш наградата" - допълни още той.

Емануела се впечатли много от вниманието и дълго отправя благодарности. "За мен е много важно вашето мнение. Въпреки че наградата е неформална, аз съм безкрайно поласкана. Тук винаги се забавлявам искрено, заедно с клиентите, а и се радвам, че любимото ми заведение е и най-красивото" - с широка усмивка завърши певицата. От тук нататък следваше невероятен live концерт на Емануела и страхотен купон в пълното заведение.

Инфо:Сигнал.бг

------------------------
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
bedridden
bedridden
Admin

Брой мнения : 70

https://emanuela-fans.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Sin City поднесе награда на Емануела Empty Re: Sin City поднесе награда на Емануела

Писане by fabia on Чет Май 05, 2011 4:26 pm

Поне някой да я оцени по достойнство!
fabia
fabia

Брой мнения : 19

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите